KONST / Litografier / Litografi 14662113
nr 1466 2113
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 2/150, "ålderdomnig interiör från orkney". Bildmått: 36x51cm, yttermått inklusive ram: 53x70cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 maj 2022
kl 20:25:10
6/5 09:30:26
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson